15:41 / 27.03.2017

Elbląscy tancerze stanęli na podium podczas zawodów w Rumi

W sobotę, 25 marca tancerze EKT Jantar udział wzięli w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi. Trzy pary uplasowały się wśród najlepszych zawodników.

Najwyższe miejsce na podium zdobyła para, Karol Liber i Klaudia Kędzierska, która wytańczyła złoto  w kategorii pow. 15 lat, klasie B, w stylu standardowym. Drugie miejsce na podium w kategorii 8-9 w kombinacji 6 tańców, klasie F zdobyła para Pietras Gabriel i Reich Justyna. W tej samej kategorii tańczyła jeszcze jedna elbląska para – Mariusz

Zamiara i Amelia Saryk, którzy uplasowali się tuż za podium na miejscu czwartym. Wiktor Walczak i Julia Skwira, z kolei zdobyli trzecie miejsce w kategorii 12-13 lat, kombinacji 6 tańców w klasie F.