› bieżące
07:54 / 18.04.2013

Elbląska firma ADAR na liście Top 500 Pulsu Biznesu

Elbląska firma ADAR na liście Top 500 Pulsu Biznesu

fot. ADAR

Firma ADAR z Elbląga została doceniona przez gazetę Puls Biznesu. Jako jedyne przedsiębiorstwo z naszego miasta znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu. Elbląska firma znalazła się na 207 pozycji.

Firma została doceniona za dynamiczny wzrost przychodów. To kryterium jest jednym z głównych jakie oceniają eksperci gazety, decydując o miejscu w prestiżowym rankingu. Tym samym okazuje się, że są w Elblągu firmy, o których często mało wiemy, ale są bardzo cenione na krajowym rynku.


Adar istnieje na rynku ponad 30 lat, od początku zajmując się szeroko pojętym transportem. Na przestrzeni ostatnich kilku lat intensywnie pracuje nad rozwojem działu spedycji, dzięki czemu w krótkim czasie dołączyła do czołówki tej branży w Polsce. Swoją działalność koncentruje przede wszystkim na przewozach ładunków w krajach Europy Zachodniej, współpracując z największymi potentatami branży logistycznej.

- Najcenniejszy kapitał firmy ADAR to ludzie w niej pracujący. Wysoko wykwalifikowana i dyspozycyjna kadra zapewnia profesjonalną usługę w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Dzięki wspaniałej kadrze, dla których spedycja, logistyka i transport to nie tylko praca, ale również pasja - firma ADAR z klientami i podwykonawcami buduje wyłącznie solidne relacje oparte na zaufaniu i lojalności – mówią przedstawiciele firmy.

Źródło: www.adar.pl

7
5
oceń tekst 12 głosów 58%