› bieżące
14:21 / 16.03.2014

Elbląska firma Knedler będzie zarządzała plażą w Krynicy Morskiej

Elbląska firma Knedler będzie zarządzała plażą w Krynicy Morskiej

fot. panoramio

Burmistrz Miasta Krynica Morska rozstrzygnął przetarg na na organizację kąpieliska strzeżonego i miejsc wykorzystywanych do kąpieli oraz zagospodarowania plaż od Krynicy Morskiej do Piasków. Nowym inwestorem została spółka Knedler Sp. z o.o. Jacek Knedler, która przez najbliższych 10 lat będzie wyłącznym operatorem popularnej plaży na Mierzei Wiślanej.


Czynsz należny na rzecz Miasta Krynica Morska za okres 2014-2024 inwestor zapłaci w transzach, każdorazowo czynsz roczny wyniesie 106.000zł + VAT.

W ramach umowy inwestor, znany dotychczas z działalności autoryzowanego dealera japońskiej marki samochodów zobowiązany jest m.in. do: organizacji kąpielisk wraz z zabezpieczeniem ratowniczym, organizacji punktów medycznych, zbudowania nowych obiektów gastronomicznych i handlowych w pasie plażowym, zarządzania czystością, dostawami energii elektrycznej, zarządzania wywozami ścieków oraz zapewnienia bezpieczeństwa korzystającym z plaży w wysokim sezonie letnim.

Projekty nowych obiektów gastronomicznych i handlowych przygotowała na potrzeby postępowania przetargowego elbląska firma Euro-Projekt Grzegorz Latecki, która w ostatnich miesiącach projektowała realizowany obecnie obiekt aquaparku w Elblągu.
 

 

17
6
oceń tekst 23 głosów 74%