› policja
12:23 / 15.04.2019

Elbląska policjantka najlepsza w województwie

Elbląska policjantka najlepsza w województwie

fot. KMP w Elblągu

W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Najlepsza w kategorii policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą okazała się elblążanka asp. szt. Małgorzata Szysz. 

W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Po raz kolejny spotkali się najlepsi policjanci z regionu, reprezentujący służbę dochodzeniowo-śledczą, operacyjno-rozpoznawczą, technicy kryminalistyczni oraz nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą.  Wszyscy oni rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w konkurencjach z wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz w strzelaniu z broni służbowej. Przeprowadzone konkurencje pozwoliły wyłonić najlepszych indywidualnie policjantów poszczególnych specjalności oraz najlepsze drużyny w garnizonie.

Najlepsza  w kategorii policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą okazała się elblążanka asp. szt. Małgorzata Szysz, która pracuje w Wydziale Kryminalnym Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Pokonała podkom. Rafała Dębowskiego z Komedy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim i asp. szt. Kamillę Sobiech z KPP w Kętrzynie. 

- Były testy, było strzelanie, na którym poszło mi całkiem dobrze, a później mielimy do wykonania zadanie przeprowadzenia czynności wykrywczych  w związku z popełnionym przestępstwem – mówi asp. szt. Małgorzata Szysz z Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu. (Podajemy za Policja.gov.pl) – Podczas tej konkurencji robiłam to co zwykle robimy podczas służby tu w naszej elbląskiej komendzie. I takie też czynności, które sama zleciłabym do wykonania policjantom wypisałam na arkuszu ocennym. Cieszę się, że udało mi się zebrać taką ilość punktów.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%