› bieżące
18:43 / 30.03.2013

Elbląski kompozytor DJ ZEL wydał pierwszą płytę

Elbląski kompozytor DJ ZEL wydał pierwszą płytę

30 marca 2013 r. nakładem DjZelProd.(C) ukazał się pierwszy i jedyny jak do tej pory, w pełni oficjalny, premierowy album elbląskiego producenta i kompozytora hip-hopowego o pseudonimie Dj ZEL. Elbląski kompozytor znany jest ze współpracy z takimi artystami, jak Peja czy Liber.

DJ ZEL na przestrzeni kliku ostatnich lat skomponował między innymi utwory dla takich artystów, jak: PEJA ( "Pozwól mi żyć ", "Gruba impra z Rysiem 2"), LIBER ( "Skarby"), BOSSKI ROMAN,SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA, ABRADAB ( "Nie daj się wciągnąć w letarg" , "Czym jest Sukces ", "Kwestia wyboru "), GIM (LP), DZW(LP), PWRD ( "Wszystko dla nas"), POPEK/BORIXON/SŁOŃ ("Sławy Szczyt") i wiele innych.

Autorska Płyta DJ ZELa nosi tytuł "THA BEATS" i zawiera 16 kompozycji muzycznych. Część z nich to klasyczne bity hip hopowe, a część to nowatorskie, błyskotliwe kompozycje (zagrane przez Dj Zela na żywych instrumentach muzycznych), ocierające się o najnowsze trendy muzyki elektronicznej na świecie. Materiał z założenia miał obrazować umiejętności kompozytorsko/producenckie artysty i zrealizowany został przy wsparciu Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg.

Płyta DJ Zel „Tha Beats" oficjalnie od 30 marca 2013r. dostępna jest w wersji CD Digipack i na chwilę obecną zamówić ją można mailowo, pisząc na adres: maestrolive@wp.pl, bądź przez serwis allegro.

9
2
oceń tekst 11 głosów 82%