› bieżące
08:56 / 07.01.2019

Elbląskie Bractwo Historyczne dla WOŚP. Zachęcamy do licytacji!

Elbląskie Bractwo Historyczne dla WOŚP. Zachęcamy do licytacji!

Taka okazja zdarza się rzadko. To prawdziwa gratka nie tylko dla fanów serialu „Korona królów”, ale także dla miłośników rekonstrukcji historycznych oraz wszystkich, tych, których pasjonuje historia naszych ziem.

Elbląskie Bractwo Historyczne włączyło się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystawiło na oficjalną aukcję WOŚP tarczę pruską z autografami aktorów i reżysera pierwszego sezonu „Korony królów”. Licytując włączacie się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Elbląskie Bractwo Historyczne przekazało na licytację WOŚP tarczę pruską (pawęź) z autografami aktorów oraz reżysera „Korony królów”

Tak przez niektórych "rekusów" pogardzany serial jest i tak najlepszym polskim serialem historycznym od czasu ... w sumie od zawsze,  bo to telenowela :). Na tarczy podpisał się reżyser, sam król Kazimierz Wielki, dzielny rycerz Pełka , Nekanda (Jacek Kopczyński), Król Węgier Karol Robert oraz jego żona królowa Elżbieta :). Z nie mniejszą radościa podpisał się mistrz kamery :).

 

Jedyna okazja. Gotowa do walki oraz do powieszenia na ścianie, zwłaszcza jako pamiątka dla rekonstruktów, którzy brali udział z zdjeciach! Były nas setki – nie ma co udawać – i była to wspaniała zabawa.

 

Brać, kupować, licytować... Poza tym cóż za paradoks, fant z TVP1 wspomoże WOŚP :). 

– zachęcają do licytacji członkowie Elbląskiego Bractwa Historycznego.

Warto, tym bardziej, że cena wywoławcza nie jest wygórowana. 

Licytujcie: 

Tarcza od Elbląskiego Bractwa Historycznego dla WOŚP

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%