› bieżące
11:12 / 26.03.2013

Elbląskie cheerleaderki zdobyły trzy złote medale Grand Prix Polski!

W minioną sobotę 23.03.2013 w Gdańsku odbył się turniej Baltic Cup Cheerleaders Grand Prix Polski 2013. Zaskoczeniem dla organizatorów turnieju była ogromna ilość zespołów, która przewyższała nawet liczbę drużyn zgłoszonych na Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2013.

W Grand Prix udział brały także elbląskie zespoły ze szkoły tańca Cadmans. Juniorki tańczące w dywizji Pom Dance Junior młodszy pokonały 12 zespołów i zdobyły swój pierwszy złoty medal, na drugim miejscu uplasował się zespół Pink Fires z Garwolina a miejsce trzecie zajęło Soltare Junior z Olsztyna.

Seniorki również nie miały sobie równych i z turnieju wróciły z kolejnym złotym medalem. Na drugim miejscu w kategorii senior uplasował się zespół Soltare Olsztyn natomiast brązowy medal zdobyły dziewczyny z CheerSea z Gdańska. Elbląg reprezentował również duet - Pola Stołowska i Paulina Rutkowska, które także zdobyły złoty medal. Srebro i brąz zgarnęły duety reprezentujące Gdańsk.

Zarówno Cheerleaderki jak i ich trenerzy są bardzo zadowoleni z sobotniego turnieju i już szykują się na kolejne tym razem telewizyjne zmaganie. Za dwa tygodnie 13 kwietnia elbląskie zespoły skorzystają z zaproszenia do programu Mam Talent.

Cheerleaders Cadmans i Mini Cheerleaders Cadmans ogłaszają także kwietniowe nabory do swoich grup. Jeśli chcesz dołączyć do jedynych profesjonalnych drużyn cheerleaders w naszym mieście i razem z nimi zdobywać nowe trofea sportowe przyjdź na kwietniowe zajęcia!