› relacje
17:50 / 12.10.2019

Elbląskie Diamenty zaśpiewały podczas obchodów 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (+ zdjęcia)

Elbląskie Diamenty zaśpiewały podczas obchodów 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (+ zdjęcia)

fot. Marcin Mongiałło

Występ Elbląskich Diamentów – zespołu wokalnego Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu – uświetnił elbląskie obchody 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które miały miejsce w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu w dniu 10 października 2019 r.

Dziewczyny wspólnie zaśpiewały kilka utworów, m.in. z repertuaru Kayah  ("Kayah Medley") i Taylor Swift ("Shake It Off"). Nie zabrakło także kilku występów solowych. Naszą uwagę zwrócił szczególnie show Zosi Zelonki, która rewelacyjnie wykonała bardzo trudny wokalnie utwór "Creep" z repertuaru Radiohead.  

Cały czas pracujemy nad nowymi rzeczami. Na przełomie listopada i grudnia tego roku będziemy mieli okazję reprezentować nasz kraj w Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, gdzie wystąpimy przed Polonią z piosenkami świątecznymi, z kolędami, z tradycyjnymi pastorałkami polskimi

– poinformowała Agnieszka Brenzak, która od listopada ubiegłego roku, wspólnie z Łukaszem Reksem, prowadzi zespół.

Przypominamy, że kilka miesięcy temu odbyła się premiera teledysku „Diamentów MDK w Elblągu”. Posłuchajcie!

Zobaczcie naszą fotogalerię z koncertu Elbląskich Diamentów, który odbył się w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu w ramach elbląskich obchodów 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.  

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 42