› biznes
11:40 / 31.10.2013

Elbląskie firmy mogą wziąć udział w targach w Kaliningradzie

Elbląskie firmy mogą wziąć udział w targach w Kaliningradzie

fot. Konrad Kosacz

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza przedstawicieli firm i instytucji z terenu Elbląga do wzięcia udziału w misji gospodarczej w ramach targów organizowanych w Kaliningradzie. Deklaracje udziału w targach należy przesyłać do 20 listopada br.

W dniach 28-30 listopada 2013 roku odbędą się jednocześnie trzy imprezy targowe: 1. Targi „Wszystko dla domu, hotelu i restauracji”. 2. Targi chemii. 3. Targi „Techniki reklamowej – świat w obiektywie”

Oferta udziału w targach w Kaliningradzie dla Przedsiębiorców z Elbląga:

- Urząd Miejski w Elblągu wydzierżawił 12 m2 powierzchni na terenie targów, na której umożliwia umieszczenie oferty przedsiębiorstwa w formie folderu reklamowego. - transport na i z targów, w dniu 29 listopada 2013r. , - pomoc w organizacji 3-dniowego pobytu w Kaliningradzie, 2. Możliwość dokupienia dodatkowej powierzchni wystawienniczej. - dokupienie powierzchni do już wydzierżawionej przez UM pozwoli Państwu zaoszczędzić 120 euro opłaty rejestracyjnej. - koszt dzierżawy 1m2 powierzchni zabudowanej wynosi 75 euro 3. Do udziału w misji zapraszamy podmioty, których działalność jest zgodna z tematyką targów.

Urząd Miejski w Elblągu nie zapewnia: - wiz oraz zezwoleń uprawniających do przekroczenia granicy z Federacją Rosyjską - tłumacza języka rosyjskiego poza obszarem stoiska - miejsc noclegowych i wyżywienia.

Prosimy Państwa o podjęcie decyzji do 20 listopada br. i przesłanie deklaracji udziału na adres: emil.slodownik@umelblag.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miejskim w Elblągu w pokojach nr 5 i 7, lub pod numer telefonów: 55 239 33 27 , 55 239 32 91 oraz drogą elektroniczną: boi@umelblag.pl. Biuro mieści się w dawnym budynku Urzędu Stanu Cywilnego – wejście po krętych schodach. Więcej informacji o targach znajduje się na stronie www.balticfair.com.

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%