› bieżące
10:48 / 26.11.2013

Elbląskie spotkanie biznesowe. Tym razem o e-marketingu

Elbląskie spotkanie biznesowe. Tym razem o e-marketingu

fot. Konrad Kosacz

Jeśli posiadasz mała firmę salon fryzjerki, sklep wędkarki, warsztat samochodowy to wydaje Ci się że marketing internetowy nie dotyczy Ciebie. Ale czy na pewno? Nie tylko duże korporacje ale i twój biznes może dużo zyskać dzięki dobrym wykorzystaniu mediów społecznościach.

Elbląska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców na: Elbląskie Spotkanie Biznesowe, które odbędzie się 27 listopada 2013 (środa) w godzinach 9.00 - 11.00 w Elbląskim Parku Technologicznym przy ul. Stanisława Sulimy 1 (sala 337, II piętro).

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Tematem spotkania będzie: Marketing internetowy - jak skutecznie promować towary i usługi oraz docierać do bieżących i potencjalnych klientów?

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w e-marketingu. Zdobyć rzetelną wiedzę jak skutecznie komunikować się z klientami oraz jak poruszać się pomiędzy dostępnymi narzędziami. Efektem będzie natychmiastowa możliwość zmiany działań, na bardziej efektywne, w obszarze marketingu internetowego firmy.

Prelegentem będzie Magdalena Pawłowska - marketer, przedsiębiorca, psycholog społeczny. W swojej pracy zajmuje się zarządzaniem: kampanie marketingowe, social media, PR. Magdalena nie ma 20 lat doświadczenia, zna jednak wszystkie nowinki i najnowsze trendy marketingu. Wychowała się w dobie wszechobecnego Internetu i doskonale rozumie jak wykorzystać jego potencjał dla swoich klientów. Przeprowadziła wiele szkoleń w kraju i za granicą z zakresu marketingu i PR dla firm, instytucji oraz NGO. W ostatnim roku skupia się na zgłębianiu tajników sprzedaży On-line.


Patronem medialnym wydarzenia jest Multiplatforma Miejska elblag.net.

8
1
oceń tekst 9 głosów 89%

Powiązane artykuły

W Elblągu odbywa się I Forum Inwestycyjne

01.08.2013 komentarzy 7

- To spotkania ma za zadanie połączyć, zintegrować elbląskich przedsiębiorców – mówi Krzysztof Ciuła, prezes zarządu Elbląskiej Izby...

O czym należy pamiętać nawiązując kontakty biznesowe z Rosjanami?

10.10.2013 komentarzy 3

Wczorajsze spotkanie zorganizowane w Hotelu Elbląg przez Elbląską Izbę Gospodarczą pokazało, że warto dyskutować i wymieniać się doświadczeniem związanym ze...

6 tysięcy ubogich elblążan korzysta z pomocy Banku Żywności

21.11.2013

Co miesiąc na podwórku przy magazynie Banku Żywności w Elblągu ustawia się długa kolejka. W kolejce wiele starszych osób, niektóre o kulach,...