› moda i styl życia
12:13 / 27.12.2012

Elbląskie Targi Ślubne to doskonała okazja, by zobaczyć piękne suknie i porównać oferty wystawców

Elbląskie Targi Ślubne to doskonała okazja, by zobaczyć piękne suknie i porównać oferty wystawców

fot. www.pieknechwile.pl

Wszystkie pary, które w najbliższym czasie chcą powiedzieć sakramentalne "TAK" i szukają pomysłów na piękny ślub, mogą wziąć udział w Elbląskich Targach Ślubnych, które odbędą się 3 lutego 2013 roku w Hali MOS przy ul. Kościuszki 77A. Impreza potrwa cały dzień od godz. 10.00 do 18.00.  Organizatorami Targów Ślubnych jest Agencja Artystyczna GESEK oraz Elbląski Serwis Weselny www.pieknechwile.pl. Koszt wstępu to 5 zł.

VII Elbląskie Targi ślubne to jedyna impreza, która skupia w jednym miejscu i w tym samym czasie, tak dużą liczbę firm z branży weselnej oraz młodych par.  Targi dają doskonałą możliwość porównania ofert, możliwość zapoznania się z nowymi produktami i usługami. Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji: pokazy mody ślubnej, występy atystyczne, konkursy z cennymi nagrodami. Targi to bezpośredni kontakt z odbiorcami, stanowią okazję do dialogu, tworzą i wzmacniają markę, wizerunek firmy, itp. Według odwiedzających, Targi są skuteczne ze względu na: oszczędność czasu poświęconego na poszukiwania oferty, oszczędność pieniędzy - specjalne oferty i rabaty targowe, możliwość wygrania interesujących nagród w konkursach targowych.
 
Swoją ofertę na tegorocznych Targach przedstawią m.in. salony ślubne, firmy cateringowe, hotele, fotografowie, studia dekoratorskie i kwiaciarnie, studia fryzjerskie i urody, limuzyny, itp. Przyszli małżonkowie będą mieli okazję degustować słodkie wypieki, torty i potrawy przygotowane przez firmy cateringowe. 
 
Poprzednią imprezę odwiedziło około 1500 osób z Elbląga i okolic.
 
Informacje w sprawie targów można uzyskać pod numerami telefonów:
Joanna Arlik - tel. 515.440.462 / e-mail: asia@arlik.pl
Łukasz Gesek - tel. 504.872.742 / e-mail: lukaszgesek@wp.pl
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%