› bieżące
08:21 / 11.09.2017

Elblążanie na mistrzostwach w Białymstoku (+zdjęcia)

W sobotę 9 września w Białymstoku odbyły się Międzystrefowe Mistrzostwa Młodzików strefy C w kajakarstwie. Z Olimpii, pod opieką trenerki Agnieszki Banaś, pojechało jedenaścioro zawodników z roczników 2003-2005. Wszyscy zajęli bardzo dobre, punktowane miejsca.

Najwyżej punktowane, medalowe miejsca zajęli starsi zawodnicy. Igor Komorowski - srebro w K-1, osada Igor Komorowski-Gabriel Gładykowski - złoty medal w K-2 , osada Kuba Banaś-Paweł Krause medal srebrny w tym samym wyścigu. Srebro wywalczyła również w K-4 osada w składzie : Kuba Banaś, Paweł Krause, Szymon Szpejewski i Kacper Aleksandrowicz. Wszyscy  pozostali zawodnicy, pomimo tego, że nie zdobyli medali, to dostając się do finałów swoich wyścigów, zdobyli punkty dla klubu. Przed zawodnikami jeszcze jeden start. W najbliższy weekend wyjeżdżają do Augustowa.Oby pogoda dopisała tak, jak w Białymstoku!