› polityka
00:09 / 11.09.2019

Elblążanie przygotowali hit tegorocznych wyborów! (+ zdjęcia)

Elblążanie przygotowali hit tegorocznych wyborów! (+ zdjęcia)

fot. nadesłana

O grze stworzonej przez elblążan  – Tomasza i Mateusza Paradowskich  – informują strony internetowe (i nie tylko) Polsatu, TVN-u, Wprost, WP.pl, TVP, wPolityce.pl czy Rzeczpospolitej. Rzadko się zdarza, żeby jakikolwiek produkt pochodzący z naszego miasta na taką skalę zaistniał w ogólnopolskiej przestrzeni medialnej. Młodym mieszkańcom naszego miasta ta sztuka się udała i to z pewnością jest godne zauważenia. 

W prostą i zarazem krótką grę można zagrać online – za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Zadaniem gracza jest zebranie koniczynek i udzielenie odpowiedzi na pytania, czy zgadza się z kolejnymi punktami programu PSL. W ten sposób Polskie Stronnictwo Ludowe chce trafić do młodych ludzi. Głosu i wizerunku użyczył prezes PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz.

Mamy przyjemność zaprezentować Innowacyjny kanał dystrybucji wspaniałego programu wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Coraz więcej osób pochłoniętych jest przez świat Internetu i urządzeń mobilnych, dlatego stworzyliśmy grę, która dostępna jest poprzez przeglądarkę internetową pod adresem: www.gramywpsl.pl. Staramy się przedstawić program PSL-u w sposób interesujący, który wciągnie wyborcę w interakcję i pozwoli mu zapamiętać najważniejsze dla niego postulaty wyborcze

– poinformował Tomasz Paradowski.

Czas kampanii wyborczej to czas, kiedy nasila się szum reklamowy, medialny. Wszędzie widzimy ogromne ilości banerów, ulotek. My jednak postanowiliśmy poszukać innej formy reklamy wyborczej. Aby wywołać zaciekawienie wyborcy nową formą przekazu, ale przede wszystkim dać możliwość interakcji, stworzyliśmy grę, której narratorem jest prezes PSL-u Władysław Kosiniak Kamysz

– dodał Mateusz Paradowski.

fot. nadesłana

Grę zaprezentował w Warszawie szef sztabu wyborczego PSL, lubelski europoseł Krzysztof Hetman:

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu pewną innowację  – jako Polskie Stronnictwo Ludowe  – w tej kampanii wyborczej. Wiecie Państwo doskonale, że w sobotę nasi liderzy  – Władysław Kosiniak-Kamysz oraz pan Paweł Kukiz – przedstawili program wyborczy PSL (Koalicji Polskiej), ruchu Pawła Kukiza, Unii Europejskich Demokratów.

 

Zawarliśmy w nim ogromną  ilość bardzo ciekawych propozycji dla naszych rodaków i zastanawialiśmy się w jaki sposób można by go dystrybuować i komunikować się z naszymi rodakami, tak aby dowiedzieli się o tym programie. Oprócz tradycyjnych form przekazu, dzięki zaangażowaniu, aktywności, determinacji i innowacyjnemu podejściu naszych młodszych kolegów z PSL – Tomasza i Mateusza Paradowskiego  – stało się to możliwe.

fot. nadesłana

fot. nadesłana

Przypomnijmy, że wśród najważniejszych, najbardziej nośnych propozycji programowych PSL, które zostały ogłoszone przed tegorocznymi wyborami parlamentarnym, są: adresowany do młodych rodzin program "Własny kąt" (50 tys. złotych od państwa na wkład własny na zakup mieszaknia), emerytura bez podatku (ma znacznie zwiększyć wysokość swiadczeń emerytalnych) oraz danie przedsiębiorcom możliwości wybrania w ciągu kariery zawodowej 25-letniego okresu, w czasie którego będą mogli dobrowolnie płacić składki ZUS. Według lidera ludowców ma to uwolnić energię i przedsiębiorczość Polaków oraz w ten sposób napędzić gospodarkę. 

Zagraj: http://gramywpsl.pl

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 11