› bieżące
07:06 / 14.08.2014

Elblążanie zwracają się w kierunku lewicy?

Elblążanie zwracają się w kierunku lewicy?

fot. elblag.net

Janusz Nowak – lider SLD w Elblągu i prawdopodobny kandydata na prezydenta miasta wydał oświadczenie w sprawie zwycięstwa Sojuszu w rankingu jednego z elbląskich portali internetowych. Czy dobry wynik takiego głosowania oznacza, że elblążanie mają już dość PO oraz PiS i szukają innej alternatywy?

Przedstawiamy oświadczenie Janusza Nowaka (SLD) w tej sprawie:

W sondzie internetowej, zrealizowanej w pierwszym tygodniu sierpnia na portalu internetowym info.elblag.pl Sojusz Lewicy Demokratycznej w Elblągu uzyskał 1257 głosów poparcia na zadane pytanie „na kogo zagłosujesz w listopadowych wyborach samorządowych?”. To najlepszy wynik oraz bardzo dobry prognostyk dla naszej formacji przed rzeczywistymi wyborami, a jednocześnie obdarzenie nas ogromnym kredytem zaufania oraz czytelny wyraz okazanej nam sympatii niemałej grupy Mieszkańców naszego Miasta.

W imieniu elbląskiej organizacji serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom tego badania za społeczną aktywność. Tym, którzy swój głos oddali na Sojusz Lewicy Demokratycznej dziękuję tym bardziej. Świadome zaangażowanie w sprawy społeczne oraz obywatelskie na poziomie lokalnym to wyraz dojrzałej odpowiedzialności za naszą małą ojczyznę.

Wyrażam głęboką nadzieję, że wyniki wirtualnych zmagań przełożą się na realny sukces Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Pragnę jednocześnie nadmienić, że w ostatnim okresie otrzymywaliśmy wiele przyjaznych i pozytywnych sygnałów ze strony Mieszkańców naszego Miasta. Sojusz Lewicy Demokratycznej był i jest blisko problemów Elbląga, Elblążan i ich spraw. Przypominam, że pomimo wakacyjnej przerwy przewodniczący, nasi radni oraz członkowie są dostępni w siedzibie przy ul. Ks. Osińskiego.

Dla usprawnienia i ulepszenia bezpośredniej komunikacji z mieszkańcami naszego Miasta przygotowujemy ciekawe i - mam nadzieję - skuteczne rozwiązanie, które powinno ujrzeć światło dzienne i na dobre zafunkcjonować w miejskiej przestrzeni już za kilka tygodni.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim Internautom za udział w sondzie. Jej wynik to dla nas ogromne wyróżnienie oraz zobowiązanie do jeszcze intensywniejszej pracy na rzecz naszego Miasta i jego Mieszkańców.

Janusz Nowak
Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Elblągu

 

12
10
oceń tekst 22 głosów 55%