› bieżące
06:32 / 27.03.2018

Elblążaninie, zgubiłeś komórkę lub 600 zł? Wiemy gdzie są

Elblążaninie, zgubiłeś komórkę lub 600 zł? Wiemy gdzie są

Ostatnimi zgubami, które trafiły do biura rzeczy znalezionych w Referacie Obsługi Urzędu Miejskiego w Elblągu są: telefon komórkowy Huawei SLA-L22, 600 zł, portfel z kartą bankomatową i dowodem osobistym. 

Chwila nieuwagi i tracimy cenne rzeczy. Elblążanie gubią najczęściej telefony komórkowe. Wypadają im też z kieszeni banknoty lub portfele z gotówką. 
 
Zagubioną rzecz niekoniecznie tracimy na zawsze, może na nas czekać w biurze rzeczy znalezionych. Jest to możliwe dzięki uczciwym znalazcom, którzy potrafią oddać nawet ponad tysiąc złotych. Portfel z 1100 zł znalazła mieszkanka Lipinki na ul. Tysiąclecia i oddała na Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. 

Ostatnią zgubą, która trafiła do biura rzeczy znalezionych w Referacie Obsługi Urzędu Miejskiego w Elblągu telefon komórkowy Huawei SLA-L22, który elblążanin znalazł na chodniku, przy ul. Studziennej w Elblągu. 

Są też pieniądze w kwocie 600 zł. Znalazł je elblążanin 3 stycznia tego roku, przy bankomacie w sklepie Leclerc. 30 stycznia zostały przyjęte przez biuro. 

Na liście rzeczy do odebrania przez właścicieli są także: 

portfel, karta bankomatowa i dowód osobisty.  Uczciwym znalazcą był elblążanin.  Przedmioty spostrzegł on 27 grudnia 2017 roku na parkingu przy ul. Moniuszki,

700 zł znalezione 14 listopada 2017 roku na Stacji Paliw, przy ul. Płk. Dąbka,

trzy telefony HUAWEI znalezione przy pl. Słowiańskim, Bulwarze Zygmunta Augusta i ul. Bałuckiego, 

500 zł znalezione 1 września 2017 roku przy bankomacie przy ul. Węgrowskiej

rower górski Merida znaleziono przy ul. Zacisze. 

Szczegółowych informacji udzielają urzędnicy - tel. 55 239 30 58 lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Elblągu w Referacie Obsługi Klienta

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%