› sport
10:34 / 18.04.2018

Eliminacje Rodzinnych Biegów Osiedlowych Orlik Run 2018. Organizatorem SP nr 16 w Elblągu

Eliminacje Rodzinnych Biegów Osiedlowych Orlik Run 2018. Organizatorem SP nr 16 w Elblągu

W sobotę, 14 kwietnia 2018, na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu odbyły się pierwsze eliminacje Rodzinnych Biegów Osiedlowych ORLIK RUN 2018 zorganizowane przez nauczycieli i uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Elblągu.

Głównym przesłaniem zawodów był oczywiście ruch na świeżym powietrzu, rodzinne spędzenie sobotniego popołudnia oraz przyzwyczajanie do sportowej aktywności naszych najmłodszych elblążan. W zawodach w kilku kategoriach wiekowych wystartowało 47 dzieci oraz kilku odważnych rodziców. Największa grupa dziewcząt i chłopców pobiegła w kategorii 9-10 lat oraz 7-8 lat. Nie zabrakło też dużo młodszych, a nawet czwórka dzieci w kat. 0-2 wraz z rodzicami ukończyła swój marszobieg. Każdy zawodnik na mecie otrzymał wodę i batonik zbożowy, smycz z logo imprezy oraz pamiątkowy długopis. Na koniec rozlosowano kilka nagród rzeczowych wśród wszystkich zawodników biorących udział w imprezie. Wszyscy uczestnicy tych eliminacji, którzy wystartują we wrześniowym finale na Orliku SP 16 otrzymają okolicznościowe medale oraz nagrody rzeczowe.

II eliminacje już w najbliższą sobotę o 16.00 na Orliku  przy SP 16 ul.Sadowej 2.

 
Organizatorzy dziękują wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w zawodach, nauczycielom z SP16 oraz wolontariuszom sekcji Triathlonu MKS"TRUSO" Elbląg.


Projekt finansowany jest przez Urząd Miasta w Elblągu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania!

Organizatorzy SP nr 16"
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 5