› rozrywka
13:20 / 19.04.2017

ENEMEF: Noc grozy z premierą Ostatniej Klątwy [KONKURS]

ENEMEF: Noc grozy z premierą Ostatniej Klątwy [KONKURS]

Noc Grozy to wyjątkowa okazja, aby poznać mroczną stronę kina i obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich miesięcy, w tym premierę i przedpremierę! Kinowa sala stanie się areną rozgrywek dla niewytłumaczalnych zjawisk, szokujących scen grozy i panoszącego się zła. Przenikające z ekranu demoniczne byty z zaświatów, lejąca się obficie krew i ciężka, tajemnicza atmosfera wzbudzą lęk nawet u największego śmiałka. Ta noc to wyzwanie dla widzów o mocnych nerwach, gotowych poznać granicę ludzkiej wytrzymałości. W repertuarze znalazły się: - wstrząsająca, oparta na faktach OSTATNIA KLĄTWA - premierowo! - klimatyczny, trzymający w napięciu W GŁĄB LASU - przedpremierowo! - makabryczny slasher BODOM, - hipnotyzujące i mroczne ZŁO WE MNIE.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Więcej informacji o ENEMEFie: http://www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://ow.ly/UV6T30axQur

ENEMEF: Noc Grozy odbędzie się 21 kwietnia 2017 (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 26 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

 


KONKURS: Dla naszych Czytelników mamy przygotowane pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, tytuł wiadomości: "ENEMEF NOC GROZY" na adres: konkursy@elblag.net. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia do godz 13:00. Tylko zwycięzcy otrzymają informację o wygranej. Odbiór biletów: w kasach kina, w dniu imprezy po godzinie 19:00 (nie wcześniej!) za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość zwycięzcy.

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%