› konkursy
12:38 / 06.11.2015

ENEMEF: Noc z Listami do M. z PREMIERĄ!

ENEMEF: Noc z Listami do M. z PREMIERĄ!

ENEMEF: Noc z Listami do M. to kino lekkie, łatwe i przyjemne - to propozycja dla tych, którzy lubią w chłodny, jesienny czas zanurzyć się w ciepłej, dowcipnej i klimatycznej opowieści. Tej nocy aż cztery różne historie o gorącej miłości rozgrzeją serca widzów i wprowadzą ich w błogi nastrój, a błyskotliwe i zabawne dialogi bohaterów wprawią w doskonały humor. Ten maraton to solidna dawka pozytywnych emocji i doskonałe panaceum na jesienną chandrę!

W repertuarze znalazły się:
- najpopularniejsza polska komedia ostatnich lat LISTY DO M.,
- wyczekiwana kontynuacja LISTY DO M. 2 (premierowo!),
- przezabawna historia SYPIAJĄC Z INNYMI,
- słodko-gorzka opowieść z humorem LOVE, ROSIE.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Więcej informacji o ENEMEFie: http://www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://on.fb.me/1RcXYWb

ENEMEF: Noc z Listami do M. odbędzie się 13 listopada 2015 (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety w cenie od 23 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również: - zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem, - wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%