› bieżące
19:00 / 29.07.2014

ENEMEF: Podwójna Noc Marvela - wejdź i zgarnij 5 biletów!

ENEMEF: Podwójna Noc Marvela - wejdź i zgarnij 5 biletów!

ENEMEF: Marvel Nights to dwuczęściowy maraton z najpopularniejszymi i najbardziej ekstrawaganckimi superbohaterami współczesnej popkultury. Podczas tego seansu na ekranie pojawią się wszystkie najważniejsze postaci uniwersum: Iron Man, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka. Prezentowane tej nocy filmy zostały zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o każdy szczegół uniwersum Marvela. Epickie sceny walki, interesująca fabuła i heroiczne wyczyny bohaterów sprawiają, że nie można oderwać wzroku od ekranu. Seria filmów z bohaterami Marvela ma wszystko, czego można oczekiwać: dynamiczną akcję, przewrotny humor, świetną obsadę, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne.

ENEMEF: Marvel Nights 2 (1 sierpnia):
- Strażnicy Galaktyki 3D (premierowo)
- Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D
- Iron Man 3D
- Thor: Mroczny świat 3D.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://on.fb.me/VZPJGL

Bilety w cenie od 21 do 59 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również: - zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem, - wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Już dziś zgarnij 5 pojedyńczych zaproszeń na pierwszą noc ENEMEF, która odbędzie się 1 sierpnia br. Wystarczy na adres konkursy@elblag.net wysłać zgłoszenie podając w nim imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wśród wszystkich nadesłanych zgłoszeń 31.07 rozlosujemy pięciu zwycięzców. O wygranej poinformujemy przez wiadomość SMS. 

Zapraszamy do uczestnictwa!

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 1