› dzieci i rodzina
11:15 / 06.02.2017

Energa przedłuża dostępność oferty energii elektrycznej

Energa przedłuża dostępność oferty energii elektrycznej

Energa przedłuża dostępność oferty energii elektrycznej dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny Grupa Energa zdecydowała się na przedłużenie do 30 czerwca 2017r. oferty sprzedaży energii elektrycznej „Po Prostu Rodzina", stworzonej z myślą o klientach posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Warunki cenowe obowiązującej oferty „Po Prostu Rodzina" w porównaniu z wcześniejszą nie uległy zmianie. Opłata za kWh energii elektrycznej w taryfie jednostrefowej G11 wynosi nadal 0,285 zł brutto, a wysokość opłaty handlowej to 4,99 zł/m-c (przy skorzystaniu z elektronicznej faktury). Poza korzystnymi warunkami cenowymi, rodziny wielodzietne mogą korzystać również z zabezpieczenia przed podwyżkami cen energii przez kolejne 24 miesiące. Korzyści rosną wraz ze zużyciem: im większe zużycie energii elektrycznej, tym większe oszczędności. Aby ułatwić klientowi decyzję o skorzystaniu z oferty „Po Prostu Rodzina" Energa przygotowała internetowy kalkulator oszczędności, dostępny na stronie https://www.energa.pl/rodzina. W prosty sposób klienci mogą sprawdzić, ile dokładnie mogą zaoszczędzić decydując się na podpisanie umowy zakupu energii elektrycznej w Enerdze.

Oferta adresowana jest do posiadaczy Karty Dużej Rodziny, zarówno do obecnych, jak i nowych klientów Energi z całej Polski. By skorzystać z oferty „Po Prostu Rodzina" wystarczy wysłać wypełniony elektroniczny formularz Umowy na Odległość, który jest dostępny na stronie http://www.energa.pl/rodzina

Klienci, którzy wybiorą tę ofertę mają możliwość zbierania punktów PAYBACK i płacenia nimi za energię elektryczną oraz korzystania z atrakcyjnych promocji w sklepie www.sklep.energa.pl

Grupa Energa pierwszą ofertę dla rodzin z co najmniej trójką dzieci wprowadziła już w październiku 2015 roku. Od tej pory klienci posiadający Kartę Dużej Rodziny mogą korzystać z atrakcyjnych cen za energię elektryczną.

Urszula Drukort-Matiaszuk, rzecznik prasowy Grupy Energa

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%