› konkursy
14:16 / 31.05.2013

EOK zaprasza na Bajkowe opowieści. Wygraj podwójny bilet na jutrzejszy koncert

EOK zaprasza na Bajkowe opowieści. Wygraj podwójny bilet na jutrzejszy koncert

fot. Konrad Kosacz / elblag.net

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Elbląska Orkiestra Kameralna przygotowała dla swoich najmłodszych widzów specjalny koncert pn. „Bajkowe opowieści”

Podwójne zaproszenie na jutrzejszy koncert wygrał Grzegorz Demczuk. Gratulujemy.

Ten muzyczny projekt, skierowany jest do najmłodszych i ich rodziców. Kwartet smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej – Agitato (Marta Kołodziejska skrzypce, Anna Fiedeń skrzypce, Aleksandra Rychcik altówka, Milena Olewniczak wiolonczela) zaprezentuje młodym melomanom, znane i lubiane melodie z najpopularniejszych bajek telewizyjnych. Któż z nas nie pamięta przygód niestrudzonego Koziołka Matołka, błyskotliwej Pszczółki Mai czy jedynego w swoim rodzaju duetu Bolka i Lolka? Komu z nas nie marzyły się podróże oraz przygody niczym w Akademii Pana Kleksa? Dodatkowo w programie koncertu muzyka z bajek Disneya („Pocahontas”, „Król Lew”) i najpiękniejszych baletów np. „Dziadek do Orzechów”. Koncert „Bajkowe opowieści” to doskonała okazja do tego, aby rodzice powrócili do czasów dzieciństwa, dla maluchów natomiast to szansa na wysłuchanie muzyki z ulubionych kreskówek „na żywo” w wykonaniu elbląskich kameralistów.

Na wszystkie dzieci czekają niezapomniane, muzyczne wrażenia, a także liczne gry, zabawy, ciekawostki i niespodzianki!

1 czerwca 2013 r. (sobota) Sala koncertowa Ratusza Staromiejskiego w Elblągu, godz. 12:00.

Bilety: 20 zł (normalny) i 10 zł (dzieci do 13 lat)

Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej Siemens Sp. z o.o. Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej Grupa Energia Sponsorzy Wspierający: Meble Wójcie, Grupa Żywiec Browar w Elblągu, Giełda Elbląska S.A., Toyota Knedler Sp. z o.o., EPEC Sp. z o.o.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%