› zdrowie i uroda
11:30 / 20.08.2012

Exilis - ulubiony zabieg polskich gwiazd telewizji i kina

Exilis - ulubiony zabieg polskich gwiazd telewizji i kina

fot. www.bella-med.pl

Masz nadmiar tkanki tłuszczowej? Próbowałaś wielu sposobów na pozbycie się zbędnych centymetrów w pasie czy w biodrach? Wszystkie dotychczasowe metody zawiodły?  Wypróbuj coś absolutnie wyjątkowego.  Klinika Estetyki Ciała Bella Med oferuje swoim pacjentkom Exilis – najlepszy nieinwazyjny zabieg w światowej medycynie estetycznej.

- Jest to przełomowy system do modelowania sylwetki oraz odmładzania twarzy. Efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze wyniki osiąga się po kilku sesjach – przekonuje Łukasz Miller z Kliniki Estetyki Ciała Bella Med. Terapia jest szybka i bezbolesna, nie wymaga rekonwalescencji, a sam zabieg trwa około 40 minut. Exilis skutecznie redukuje cellulit.
 
- Już po pierwszym zabiegu widać pierwsze zmiany, poprawia się wygląd, struktura i jakość skóry, w miejscach poddanych zabiegowi znajduje się odczuwalnie mniej tłuszczyku – dodaje Łukasz Meller. Najlepsze efekty uzyskuje się już po 4 zabiegach, czyli tak naprawdę po miesiącu. Po tym czasie nasze ciało staje się smuklejsze i nie tylko pozbawione nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale wymodelowane i jędrniejsze. Nawet gdy stracimy centymetry w pasie, nie nabawimy się przy tym nieestetycznych „obwiśnięć” - podkreśla Łukasz Miller z Kliniki Estetyki Ciała Bella Med. 
Zabiegi na twarz dają doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu dzięki czemu poprawia się gęstość skóry, żaden drogi krem nie jest w stanie uzyskać takich efektów, co więcej żaden krem nie jest w stanie podnieść opadającej powieki czy obwisłego podbródka.
 
Exilis został zarejestrowany jako urządzenie medyczne, co znaczy, że jego skuteczność potwierdziły badania laboratoryjne i kliniczne.
 
W dniu 28 maja 2012 roku system EXILIS zdobył nagrodę Prix de Beauté COSMOPOLITAN 2012 w kategorii Zabieg Medycyny Estetycznej następnie po miesiącu dostał kolejną nagrodę AWARD za najlepszy system do ujędrniania ciała. 
 
 
Łukasz Meller
Klinika Estetyki Ciała Bella Med
16
0
oceń tekst 16 głosów 100%