› rozrywka
13:22 / 19.01.2013

Ferie w Światowidzie...i dla dzieci i dla dorosłych

Ferie w Światowidzie...i dla dzieci i dla dorosłych

Na pełne dwa tygodnie ferii kino „Światowid” przygotowało dopołudniowe seanse, w trakcie których świetnie bawić się będą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Kino „Światowid” ma dla dzieci dwie propozycje -€“ animację „Ralph Demolka”, w wersji zarówno 3D jak i 2D, którą będzie można obejrzeć od 18 do 31 stycznia. A także pełną przygód i niezwykłego poczucia humoru bajkę „Zambezia”. Zambezia to imponująca ptasia metropolia, która leży w samym sercu Afryki. Młody sokół, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinną dżunglę, by - wbrew woli strachliwego ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do prestiżowej eskadry myśliwców, szkolonych do patrolowania nieba nad Zambezią.
 
Bohaterem animacji „Ralph Demolka” jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze wideo. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera.
 
Do oglądania feryjnych animacji kino „Światowid” zaprasza zarówno indywidualnie, jak i grupowo.
 
Animacja „Ralph Demolka” w kinie „Światowid” od 18 do 31 stycznia. Cena biletu:  3D  15/17 zł; 15 zł (grupowy); 2D 14/12 zł, 11 zł (grupowy). Animacja „Zambezia” od piątku 1 lutego. Cena biletu: 14/12 zł, 11 zł (grupowy).
 
Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/. Szczegółowe informacje: 55 611 20 68/76.
 
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%