› imprezy
10:10 / 30.01.2013

Festyn karnawałowy na lodowisku. Zabawa na lodowej tafli w sobotę

Festyn karnawałowy na lodowisku. Zabawa na lodowej tafli w sobotę

W pierwszym tygodniu ferii sprawdziła się, co uwidoczniła frekwencja na imprezach, oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który wraz z Elbląskim Szkolnym Związkiem Sportowym realizuje projekt „Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo”. Impreza odbędzie się w sobotę 2 lutego, a nie w piątek, jak wcześniej podawaliśmy. Datę tę zmieniono na prośbę mieszkańców - poinformował Marek Kucharczyk.

Obie firmy postanowiły dodatkowo projekt poszerzyć o wydarzenie, które będzie miłym akcentem wspomnieniowym finału tegorocznych ferii. Czeka nas „Festyn karnawałowy” na lodowej tafli, na który organizatorzy zapraszają do obiektu przy ul. Karowej w sobotę, 2 lutego, na godzinę 18.00.

W programie przede wszystkim 90 minut zabawy na lodzie, a wszystko przy muzyce, efektach specjalnych i cyklicznie serwowanych przez animatorów imprezach niespodziankach. Będą harce na lodzie, konkursowe rywalizacje, taneczne korowody. Najbardziej aktywni nie wyłonią wprawdzie ze swego grona królowej i króla imprezy, ale otrzymają upominki od organizatorów.

Dodatkowo w specjalnie zaaranżowanym widowisku dla dzieci, na lodzie zaprezentuje się duet klaunów Rupert i Rico.
Co jeszcze można do tego dodać? Tylko życzenia, by karnawałowy festyn zapewnił wszystkim uczestnikom dużo radości z piątkowej wizyty na lodowisku „Helena”.

Zainteresowanych informujemy, że udział w festynie, tak na lodowisku, jak i widowni, to koszt 5 złotych (bez wypożyczenia łyżew). Bilety wstępu do nabycia w godzinach otwarcia kasy w hali lodowiskowej przy ul. Karowej, począwszy od 28 stycznia. Ilość miejsc ograniczona.

Źródło: MOSiR

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%