› bieżące
15:22 / 31.05.2013

Festyn na lotnisku z okazji dnia dziecka. Już w sobotę

Festyn na lotnisku z okazji dnia dziecka. Już w sobotę

fot. Konrad Kosacz

Jak co roku na elbląskim lotnisku odbędzie się z okazji Dnia dziecka festyn „Dzieciaki w natarciu”. W tym roku także nie powinno zabraknąć atrakcji dla młodych i nieco starszych elblążan. W sukurs organizatorom, czyli Aeroklubowi elbląskiemu i Fundacji na Rzecz Warmii i Mazur pospieszyło wiele organizacji i ludzi dobrej woli, dla których liczy się zawsze uśmiech dziecka.

Festyn odbędzie się w sobotę 1 czerwca w godzinach 10.00 – 16.00, a wśród atrakcji będą pokazy sprzętu lotniczego, modelarstwa, paralotnictwa i spadochroniarstwa. Pojawią się tam także odtwórcy historyczni, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, służby mundurowe, a także ratunkowe. Wystawiona machina oblężnicza, czy też możliwość postrzelania z łuku będzie dla wielu dużą atrakcją. W tym roku przewidziana jest także giełda staroci przygotowana przez elbląskich kolekcjonerów. Na te i wiele innych atrakcji zapraszają organizatorzy. Dla dzieci biorących udział w przygotowanych konkurencjach czekają nagrody ufundowane m.in. przez Grupę Lotos, PZU Życie i wiele innych firm.

Pogoda w tym roku powinna dopisać, więc zachęcamy do odwiedzenia lotniska i spędzenia aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%