› bieżące
15:38 / 14.06.2013

Festyn Rodzinny przy Przedszkolu numer 23 w Elblągu. Zobacz naszą galerię zdjęć

Festyn Rodzinny przy Przedszkolu numer 23 w Elblągu. Zobacz naszą galerię zdjęć

fot. Bartłomiej Ryś/elblag.net

Kolejny festyn rodzinny za nami. Tym razem dzieciaki wraz ze swoimi rodzicami mogły miło spędzić czas na terenie ogrodu przy Przedszkolu Nr 23 w Elblągu. Co ciekawego przygotowali organizatorzy?

Nie zabrakło różnych zabaw przygotowanych dla najmłodszych. Harcerze pomagali w organizacji dwóch gier na dużych matach ułożonych na ziemi. Zadaniem dzieci było m.in. odszukanie dwóch kart przedstawiających ten sam obrazek. Taka forma zabawy na świeżym powietrzu cieszyła się dużym powodzeniem. Dla młodych majsterkowiczów przygotowano konkurencję poprawnego wbijania gwoździ w deskę. Zadanie pozornie banalne, jednakże dzieci bardzo poważnie podchodziły do postawionego im zadania, co widać głównie po ich wyrazach twarzy na zdjęciach.

Przedszkole zorganizowało również loterię fantową. Do wygrania były najprzeróżniejsze zabawki i tak naprawdę każdy, kto miał chęć coś wygrać nie wyszedł z pustymi rękoma. Najmłodsi byli wniebowzięci.

Cały festyn został uświetniony przez małe eksperymenty chemiczne, które zostały przygotowane przez EPT.

Na samym końcu warto napisać o bogato zastawionym stole. Poczęstunek składał się przede wszystkim z wszystkich możliwych rodzajów ciast, babeczek. Dla rodziców przygotowano ciepłe napoje, natomiast dla dzieci coś na zimno i słodko. Za symboliczne 2 złote można było samemu złożyć sobie kanapkę, a stolik dalej serwował przepyszną, swojską grochówkę. Było pysznie!

- Widzimy się za rok, na kolejnym, cyklicznym festynie rodzinnym - zachęcali organizatorzy. A teraz zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 35