› bieżące
16:47 / 03.06.2013

Festyn rodzinny według partii „Wolny Elbląg”. Zobacz zdjęcia

Festyn rodzinny według partii „Wolny Elbląg”. Zobacz zdjęcia

fot. Bartłomiej Ryś/elblag.net

Kampania wyborcza ruszyła. Kandydaci na prezydenta oraz radnych z wielką ochotą prezentują się w wszelki możliwy sposób mieszkańcom Elbląga. Wczoraj na placu Jagiellończyka odbył się festyn przygotowany przez „Wolny Elbląg”.

Festyn trwał od godziny 11.00 do 18.00. Uczestniczył w nim między innymi Lech Kraśniański oraz Kazimierz Falkiewicz. Dla uczestników były przygotowane informacje dot. partii „Wolny Elbląg” i zostali przedstawieni wszyscy kandydaci. Każdy chętny mógł podejść, porozmawiać na różne tematy.

Z atrakcji przygotowanych dla najmłodszych można wymienić rozdawaną watę cukrową oraz przejechać się na mini-koniach. Wszystkiemu przygrywała muzyka.

Na festynie znaleźli się też najmłodsi kandydaci na radnych: Patryk Orłowski oraz Kaja Szynkielewska. W tym miejscu zapraszamy wszystkich Czytelników na wywiad z tymi osobami, który ukaże się już niedługo w naszym serwisie.

5
9
oceń tekst 14 głosów 36%

Powiązane artykuły

Lech Kraśniański: Wolny Elbląg może współpracować z Platformą Obywatelską

28.05.2013 komentarzy 36

Komitet Wyborczy Wolny Elbląg może zawrzeć koalicję z każdym ugrupowaniem w Radzie Miasta, nawet z Platformą Obywatelską. Referendum zaś było wymierzone we...

Zdjęcia ilość zdjęć 5