› bieżące
17:45 / 20.11.2013

Film: Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Film: Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

fot. Nadesłane

Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. W kinie "Światowid" premierowo już od najbliższego piątku, 22 listopada.

Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem.

"W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman.

Pierwsza część filmowej trylogii okazała się wielkim przebojem i przyniosła niemal 700 mln dolarów wpływów. Na krzesełku reżysera Gary'ego Rossa zastąpił Francis Lawrence, odpowiedzialny między innymi za film science-fiction "Jestem legendą" z Willem Smithem w roli głównej.

Film „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” w kinie „Światowid” od 22 listopada do 5 grudnia. Cena biletu: 14 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/. Szczegółowy repertuar: http://kino.swiatowid.elblag.pl/

Reżyseria: Francis Lawrence Scenariusz: Simon Beaufoy, Michael Arndt Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth,Philip Seymour Hoffman, Jena Malone, Stanley Tucci, Toby Jones, Donald Sutherland Gatunek: akcja, sci-fi Czas trwania: 2 godz. 26 min. Produkcja: USA Opis filmu: dystrybutor

Autor: Magdalena Grzegorzewska

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%