› zapowiedzi
10:41 / 01.08.2013

Film: Smerfy 2 w 2D i 3D

Film: Smerfy 2 w 2D i 3D

Uwielbiane Smerfy powracają! W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. „Smerfy 2” w kinie „Światowid” od piątku, 2 sierpnia.

Smerfy szykują z okazji urodzin Smerfetki przyjęcie niespodziankę. Wszyscy w okolicy są bardzo zajęci przygotowaniami i nie chcą zdradzić jubilatce, co robią. Jedyna dziewczyna w wiosce czuje się więc wyobcowana jeszcze bardziej niż zwykle.

Tymczasem w Paryżu Gargamel zostaje okrzyknięty gwiazdą rozrywki, jednak wciąż mu mało pieniędzy i władzy. Na dodatek kończy mu się smerfesencja – dający magiczną moc wyciąg ze smerfów. Okrutnik tworzy więc Vexy i Hackusa – smerfopodobne stworzenia zwane Naughties. Ale okazuje się, że tylko z prawdziwych niebieskich skrzatów może uzyskać upragniony eliksir. Gargamel porywa więc Smerfetkę, która jako jedyna zna zaklęcie mogące przemienić Naughties w smerfy. Na ratunek uprowadzonej ruszają nad Sekwanę Papa Smerf, Ciamajda, Maruda i Laluś. Sami nie poradzą sobie jednak z groźnym czarownikiem, proszą więc o pomoc zaprzyjaźnionych ludzi – Grace i Patricka Winslowów oraz ich synka Blue.

W polskiej wersji językowej głosów użyczają m.in. Jerzy Stuhr – Gargamel, Małgorzata Socha – Smerfetka czy Agnieszka Dygant – Vexy.

Film „Smerfy2” w kinie Światowid od 2 do 15 sierpnia. Cena biletu: 2D: 12 i 14 zł; 3D: 15 i 17 zł.

Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/

Szczegółowy repertuar: http://kino.swiatowid.elblag.pl/
 

reżyseria: Raja Gosnell 

scenariusz: J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick, David Ronn, Karey Kirkpatrick 

gatunek: animacja, familijny, komedia

produkcja: USA

czas trwania: 105 minut

opis: dystrybutor filmu

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%