› rozrywka
14:49 / 03.12.2012

Filmowe Mikołajki w Multikinie. Każdy mały kinoman znajdzie coś dla siebie

Filmowe Mikołajki w Multikinie. Każdy mały kinoman znajdzie coś dla siebie

Multikino zaprasza wszystkie dzieci na filmowe Mikołajki. Na najmłodszych kinomanów będzie czekało aż pięć filmów animowanych: „Renifer Niko ratuje brata”, „Hotel Transylwania”, „Dino Mama”, „Frankenweenie” oraz „Strażnicy marzeń”. W tym roku w Multikinie dzieci mogą wybierać w mikołajkowym repertuarze.  Każdy mały kinoman znajdzie coś dla siebie, ponieważ zarówno 6 grudnia oraz w weekend od 7 do 9 grudnia na ekranach kin będzie aż pięć filmów animowanych. 

Mikołajki można spędzić z wesołym reniferem Niko, oglądając komedię „Renifer Niko ratuje brata”, w której główny bohater z oddanymi przyjaciółmi spędza święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego braciszka, który bezustannie psoci i ściąga im na kark wigilijnych rozbójników. Druga propozycja to „Hotel Transylwania” – miejsce jakiego nikt jeszcze nie widział… Hrabia Dracula i jego córka Mavis witają tu chętnie każdego potwora, który chce odpocząć od ludzi. Dzieci zafascynowane prehistorią Multikino zaprasza na animację „Dino Mama”. Jest to historia przyjaciół, którzy przez przypadek cofają się w czasie o 65 milionów lat, trafiając w sam środek gniazda Tyranozaura. Bohaterowie muszą zmierzyć się z zupełnie nieznanymi przeciwnościami losu, by znaleźć sposób na powrót do przyszłości. Dwie ostatnie propozycje to „Frankenweenie” – opowieść o małym chłopcu i jego psie, stworzona przez mistrza wyobraźni Tima Burtona oraz „Strażnicy marzeń” – animacja, która będzie przedstawiała słynnych bohaterów baśni dla dzieci.
 
Ponadto Multikino zaprasza do wszystkich kin na Poranki. Dzieci w sobotę o 10.30 będą mogły zobaczyć „W świecie mody”, a w niedzielę „Jezioro łabędzie”. Natomiast w weekend w repertuarze o 12.00: „Troskliwe ciastko”, „Noddy”, „Zgaduj z Jessem” oraz „Listonosz Pat”.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%