› dzieci i rodzina
20:41 / 28.12.2018

Filmowe Poranki w Kinie Światowid w Elblągu. „Rodzina Treflików”

Filmowe Poranki w Kinie Światowid w Elblągu. „Rodzina Treflików”

fot. materiały promocyjne

Kino Światowid zaprasza najmłodszych widzów na kolejne przygody uwielbianej przez dzieci rodziny Treflików w ramach Filmowych Poranków. Najbliższy seans odbędzie się już w sobotę, 29 grudnia o godz. 12.00. 

Rodzina Treflików to wydawać by się mogło zwyczajna rodzina. Mama, Tata oraz dwójka dzieci. Mieszkają w domku, do którego pewnego dnia przybywa tajemniczy gość – Mały Wujcio. Towarzyszy on rodzeństwu – Treflince i Treflikowi. Dzięki magicznym mocom, pozostaje niewidoczny dla dorosłych. Zabiera dzieci do odległych krain i jednocześnie pomaga rozwiązywać problemy na miejscu. Uczy dzieci zrozumieć otaczający je na co dzień świat. Rodzinie Treflików towarzyszą Dziadkowie i serdeczni przyjaciele z sąsiedztwa. Mały widz, z każdym epizodem chętnie wyrusza na nową przygodę do świata wyobraźni.
 
Następny Filmowy Poranek odbędzie się 26 stycznia.

Cena biletów na Filmowy Poranek wynosi 10 zł.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.\

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%