› bieżące
19:56 / 01.07.2013

Finał Metafurozy - to była impreza ! Zobacz video

Finał Metafurozy - to była impreza ! Zobacz video

W Hotelu Arbiter odbył się finał konkursu Metafuroza - metamorfoza Twojej fury zorganizowany przez elblag.net i szereg sponsorów. Przed hotelem mogliśmy zobaczyć auto po tuningu, które zostało zwycięzcą konkursu. Śliczne hostessy i Toyota Celica przyciągały zainteresowanych, a całość dopełniały błyszczące w słońcu motocykle. Tak wyglądał Moto Men's Day na zewnątrz, przed hotelem. Co było później?


Gala finałowa zaczęła się od przywitania gości po godzinie 19.00, wręczenia nagród dla trzech pierwszych miejsc, użytkowników pojazdów, którzy dotarli z drugiego etapu. Nagrody były bardzo atrakcyjne. Właściciel Toyoty otrzymał swoje auto w nowej odsłonie, był bardzo zadowolony, gdyż dodatkowo ufundowaliśmy mu ubezpieczenie OC. Drugie miejsce zajął VW Golf II, którego właścicielem była urocza pani, ucieszyła się, że jej staruszek otrzyma nowe buty w postaci kompletu alufelg w białym kolorze oraz voucher na usługi moto w kwocie 500 zł. Syrenka, jako trzeci laureat konkursu, otrzymała nowe audio i również voucher na usługi moto o tej samej wartości. Wyróżnieni zostali sponsorzy tuningu, a także wystawcy poszczególnych firm, którzy ufundowali liczne nagrody konkursowe.


Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje, które czekały na przybyłych gości w liczbie ponad 100 osób. Zaprezentowano materiał video z całego procesu metamorfozy naszej fury, można było również podziwiać stalowe konie lokalnej grupy motocyklowej, oprawę muzyczną zapewnił Piotr Jacyno, a także profesjonalny Dj. Pokaz artystyczny wypełniła grupa dziewcząt, która zaprezentowała Zumbę, angażując uczestników imprezy.

Całość była przeplatana licznymi konkursami z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, a gwóźdź programu zaplanowany na godzinę 23.00 zrobił na wszystkich uczestnikach duże wrażenie zarówno pod katem urody, jak i profesjonalnego występu.

Na zwycięzcę czekaliśmy pół roku


- W pierwszym etapie mieliśmy prawie 200 zgłoszonych aut, jednak do drugiego zakwalifikowało się tylko 29. Aby wybrać zwycięzcę, uruchomiliśmy dla użytkowników 3 kanały do głosowania na youtube.com, facebook.com oraz głosowanie smso-we. Na tej podstawie wybraliśmy Toyotę, a także auta, które zajęły II i III miejsce. Gala finałowa pochłonęła dużo czasu, aby wszystko spiąć na czas, przygotować samochód i zachęcić sponsorów do współpracy, ale udało się – powiedział Bartosz Gas, reprezentant elblag.net a także współorganizator imprezy.

- Gala była ciekawa, organizacja przebiegła pomyślnie. Na początku były małe problemy techniczne, ale były one niezauważalne w porównaniu do przebiegu całej imprezy – powiedział uczestnik gali finałowej. Jaki punkt programu przyciągnął Pana największą uwagę? - Moim męskim okiem mogę powiedzieć, że największą atrakcją był stuningowany samochód oraz dziewczyny zarówno te obok Toyoty, jak i te występujące na scenie – powiedział nasz rozmówca.

Kluczowym punktem programu był występ profesjonalnej tancerki, którą swoimi wdziękami w rytm gorącej muzyki zrobiła wrażenia na dwóch panach, którzy odważyli się wystąpić na scenie, ale i całej publicznosci. Jednak pokaz ten pozostanie już tylko w oczach i pamięci przybyłych gości.

Na koniec wieczoru zapowiedziana została kolejna edycja konkursu – Metafuroza II. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce na stronie multiplatformy internetowej elblag.net.

Nagrody do odebrania w Hotelu Arbiter - Dział Marketingu pn - pt w godz. 8 - 16.00    tel.(55) 230-61-36

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z procesu tuningowania auta.

 

27
1
oceń tekst 28 głosów 96%

Zdjęcia ilość zdjęć 87