› imprezy
10:32 / 14.03.2013

Fisz, Emade i Sobolewski powracają z mokrym psem i całą menażerią!!

Fisz, Emade i Sobolewski powracają z mokrym psem i całą menażerią!!

Nie mają dość po listopadowym koncercie. To się dobrze składa, bo MY TEŻ NIE MAMY DOŚĆ! Fisz, Emade i Sobolewski powracają z mokrym psem i całą menażerią!!

Mimo że od początku kariery są raczej kojarzeni z hip hopem, bracia Waglewscy w wielu wywiadach przyznawali się do swoich wczesnych fascynacji muzyką punkową i heavy metalową. Być może dla niektórych potwierdzenie w postaci tytułu przedostatniej płyty Fisza i Emade "Heavi Metal" oraz wielu odniesień do tych gatunków nie było wystarczające. Dlatego też w 2008 r. powstał nowy projekt: Kim Nowak. Waglewscy we współpracy z Michałem Sobolewskim dali upust swoim fascynacjom – efekt w postaci albumu zatytułowanego po prostu „Kim Nowak” na pewno zaskoczył niejednego fana wcześniejszych dokonań Fisza i Emade.

Pierwszy album zespołu został doceniony przez krytyków i publiczność. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, był zaproszony na występ na największych festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festiwal) Nowy album Kim Nowak - "WILK" to, jak twierdzi FISZ, kontynuacja rockowego grania które tak zachwyciło publiczność i krytyków muzycznych w całej Polsce. Jest bardzo energetycznie i jeżeli ktoś na koncertach planuje dyskretnie potupać nóżką trzymając szklankę piwa, koniecznie musi się wycofać w dalsze kąty klubu.

Album już od jesieni zbiera fantastyczne recenzje, a poszczególne utwory zawojowały wiele list przebojów, w tym oczywiście Listę Przebojów radiowej Trójki.

Listopadowy koncert Kim Nowak w Mjazzdze zasłużenie wymieniany był jako jeden z najlepszych koncertów roku 2012. Jesteśmy pewni, że nie inaczej będzie tym razem!

...

w KIM NOWAK tworzą:

BARTOSZ WAGLEWSKI (FISZ) - bas, głos

PIOTR WAGLEWSKI (EMADE) - bębny

MICHAŁ SOBOLEWSKI - gitara

 

MJAZZGA

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%