› bieżące
15:30 / 13.06.2013

FLSmidth MAAG Gear oraz PWSZ Elbląg organizują seminarium

FLSmidth MAAG Gear oraz PWSZ Elbląg organizują seminarium

fot. Bartłomiej Ryś/elblag.net

W tym roku w naszym mieście obchodzone są dwa duże jubileusze. 100-lecie istnienia celebruje grupa MAAG, której członkiem jest elbląski zakład FLSmidth MAAG Gear, będący ważnym światowym producentem przekładni zębatych. Natomiast 15-lecie działalności obchodzi Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, największa uczelnia wyższa w Elblągu.

Z tej okazji zostało zorganizowane specjalne seminarium pod nazwą „Elbląskie przekładnie zębate – teoria i praktyka”, które dziś odbywa się w auli PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej 137 w Elblągu.

W ramach wykładów przewidziane są wystąpienia Rektora PWSZ w Elblągu prof. dr hab. inż. Zbigniewa Walczyka, Prezesa Zarządu FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. w Elblągu mgr Włodzimierza Zająca, pracowników naukowych PWSZ w Elblągu, pracowników naukowych z ośrodków akademickich współpracujących z firmą FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. - Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz referaty specjalistów Spółki FLSmidth MAAG Gear.

W programie seminarium znajdują się również prezentacje bazy dydaktycznej Instytutu Politechnicznego PWSZ w Elblągu oraz zwiedzanie fabryki przekładni Spółki FLSmidth MAAG Gear w Elblągu.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%

Powiązane artykuły

Dzień otwarty w FLSmidth MAAG Gear

12.06.2013 komentarzy 1

Interesujesz się nowinkami technologicznymi? Lubisz maszyny produkujące skomplikowane części? Chcesz być na bieżąco z technologią? Przyjdź na Dzień Otwarty w...

Zdjęcia ilość zdjęć 2