› bieżące
15:02 / 08.08.2012

Fotki Elbląga w jednym miejscu

Fotki Elbląga w jednym miejscu

Serwisy społecznościowe, portale umożliwiające wymianę linków i zdjęć, są obecne w świadomości większości internautów na świecie. Do momentu, kiedy zależy nam na treściach ogólnych, bez wyraźnie zaznaczonych kategorii czy zakresu terytorialnego, spełniają one nasze oczekiwania.

Inaczej jest jednak, kiedy szukamy zdjęć konkretnych, jednego miasta, regionu, czy wręcz ulicy. Zalew danych odczuwalny w wyszukiwarkach i serwisach ze zdjęciami jest przytłaczający. Zostają nam wtedy miejskie portale albo strony / profile fotografów. Aby więc znaleźć dużo ciekawych zdjęć, przykładowo Elbląga – trzeba się sporo nagimnastykować. O wyszukaniu konkretnego tematu, np. zdjęć samej starówki – należy niestety zapomnieć...
 
Od samego początku planowania, wdrażania i uruchamiania platformy elblag.net stawiamy na nowoczesność i intuicyjność. Obserwujemy podobne portale, zestawiamy je ze swoimi pomysłami... i powstają strony niespotykane nigdzie wcześniej.
 
Foto.elblag.net jest serwisem, którego głównym celem jest stworzenie największego elbląskiego albumu fotografii.
 
Jest on kierowany do wszystkich, którzy z robienia zdjęć czerpią przyjemność. Pasja jest głównym kryterium umieszczania zdjęć. Nie dzielimy autorów na lepszych i gorszych, nie narzucamy technicznych ograniczeń, nie sortujemy i nie kasujemy zdjęć nieudanych.
 
Do Waszej dyspozycji oddajemy miejsce w Internecie, gdzie możecie zamieszczać zdjęcia wybitne i takie, które zostały zrobione w pierwszej minucie przygody z aparatem fotograficznym. Wszyscy, którzy umieszczą swoje fotki mogą liczyć na pomoc, wsparcie, słowa uznania i miejmy nadzieję słowa konstruktywnej krytyki. Zdjęcia można komentować i oceniać. 
 
Aby dodać swoje prace, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. Serwis nie posiada ograniczeń co do ilości dodanych galerii i zdjęć. System dodawania prac jest prosty i intuicyjny, umożliwia dodawanie wielu zdjęć jednocześnie, ustawianie kolejności wyświetlania, podawanie tytułów, tagów i opisów, itp. Ceniąc prywatność każdego użytkownika serwisu dajemy też możliwość zablokowania galerii hasłem i stworzenie jej dla wybrańców.
 
Tematyka zdjęć w serwisie jest bardzo zróżnicowana. Główny nurt jest związany z naszym miastem i regionem. Niemniej jednak interesujący jest każdy aspekt związany z naszym odczuciem piękna i estetyki.
 
Zapraszamy do tworzenia jedynego takiego miejsca w Internecie. Namawiamy do dyskusji i oceniania zdjęć. 
 
Foto.elblag.net jest serwisem dla nas wszystkich. Z doświadczenia wiemy, iż wiele zdjęć zostaje zaszufladkowanych w katalogach na dyskach twardych lub płytach DVD. Po kilku latach nie umiemy ich nawet odszukać. Umieszczenie zdjęć dzisiaj w naszym serwisie będzie wspaniałą pamiątką w przyszłości...
 
foto.elblag.net - wiele Elbląga w jednym miejscu...
15
0
oceń tekst 15 głosów 100%