› bieżące
15:40 / 31.05.2019

Fotolustra: nowoczesna forma rozrywki na miarę naszych czasów

Fotolustra: nowoczesna forma rozrywki na miarę naszych czasów

Każda impreza to dobry powód, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia. Niezależnie, czy jest to huczne wesele, komunia, czy różnego rodzaju eventy firmowe. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach wszyscy ludzie lubią dokumentować ważne i ciekawe wydarzenia z ich życia. Zdjęcia to świetny sposób, aby uwiecznić pozytywne momenty i móc wspominać je dłużej.

Z tego właśnie powodu, od wielu lat na większości imprez nie może zabraknąć gadżetu eventowego takiego jak fotobudka. Jest to znany i popularny sposób, aby udokumentować wspólnie spędzone chwile. Zdjęcia z fotobudki to często największa atrakcja na weselach, urodzinach czy eventach firmowych – przyciągają tłumy chętnych gości i stanowią świetną pamiątkę już po wydarzeniu.
Organizujesz imprezę i rozważasz wynajem fotobudki? A może ciekawi Cię, czy cena fotobudki na wesele lub inne okazje jest w zasięgu Twoich możliwości?

Budka fotograficzna to bez wątpienia klasyk i jedna z najbardziej popularnych rozrywek eventowych! Warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości i zapewnić im atrakcyjną rozrywkę, jaką z pewnością jest robienie sobie wspólnych zdjęć. Jednak nie każdy decyduje się na wynajem fotobudki – często nie wpasowuje się ona wizualnie w klimat danej imprezy lub sprawia wrażenie zbyt dziecinnej atrakcji, która nie przystoi na przykład na poważnych eventach firmowych. Co zrobić w takim przypadku?

Na szczęście, od kilku sezonów coraz większą popularnością cieszy się nowoczesna forma rozrywki i następca fotobudki – fotolustro. Fotolustra to prawdziwy hit na wszelkiego rodzaju imprezach – od rodzinnych spotkań, po biznesowe konferencje. Elegancki design i nieskomplikowana obsługa sprawiają, że fotolustra wpisują się w estetykę i cieszą się niesamowitym zainteresowaniem na wszystkich wydarzeniach! To nowy must have na każdym evencie firmowym i imprezie rodzinnej!

Czym jest fotolustro?

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem fotolustra? Możesz jeszcze tego nie wiedzieć, ale obecność fotolustra na Twojej imprezie to gwarancja świetnej zabawy Twoich gości! Dzięki tej prostej decyzji możesz w kilka chwil stać się najlepszym organizatorem rozrywek eventowych! Czy nie brzmi to atrakcyjnie?

Zacznijmy od tego, czym tak właściwie jest fotolustro. Czy to konkurencja dla budki fotograficznej? Zdecydowanie! Oczywiście, fotobudka na wesele, komunie i firmowe imprezy to także strzał w dziesiątkę i każdy dobry organizator wie, że jest to nie tylko świetna zabawa dla gości, ale jeden z najlepszych sposobów, aby ich zintegrować. Wspólne pozowanie do zdjęć przełamuje początkowy dystans i stwarza sposobność do rozmowy.

Jednak fotolustro to lepsza wersja dotychczasowej fotobudki, która w szybkim tempie stała się jedną z najbardziej popularnych rozrywek eventowych. Fotolustro to interaktywny ekran dotykowy, dzięki któremu za pomocą kilku ruchów palca można zrobić sobie profesjonalne selfie! Wspólne pozowanie do zdjęć jeszcze nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze. Fenomen fotolustra polega na tym, że samo zachęca gości do wspólnych fotek – jego elegancki design i bardzo łatwa obsługa sprawiają, że każdy chce mieć zdjęcie.
W dodatku, nie potrzeba telefonu, aby zrobić idealne ujęcie! Koniec z szukaniem odpowiedniego światła i męczącym kadrowaniem – magia fotolustra polega na tym, że wszystkie te czynności robi za nas! Dodawanie obrazków, własnoręcznych podpisów oraz śmiesznych GIF-ów to także nie problem! Co więcej, dzięki opcji green screen, fotolustro oferuje gościom możliwość wybrania sobie dowolnego tła do ich zdjęcia. Czy można chcieć czegoś więcej?

Stwórz ze znajomymi pamiątkowe selfie dzięki interaktywnym lustrom: fotolustra

Czy można lepiej udokumentować imprezę niż za pomocą profesjonalnego zdjęcia? Zdecydowanie nie! To właśnie dlatego budki fotograficzne zrobiły furorę w świecie rozrywek eventowych! Wynajem fotobudki to był do tej pory prawdziwy must have na każdym ważniejszym wydarzeniu rodzinnym i firmowym! Jednak teraz to fotolustra przejmują monopol fotobudki. Fotolustra od FOTOLUSTRA.COM stają się coraz bardziej popularne na weselach, komuniach, urodzinach i eventach firmowych.

Dzięki wyjątkowemu designowi, fotolustra przyciągają spojrzenia wszystkich zebranych gości i zachęcają, aby podejść bliżej i zrobić sobie zdjęcie. Wspólne pozowanie przed fotolustrem to zdecydowanie nie jest zwykłe pozowanie do zdjęć – to świetna zabawa, która angażuje i integruje ludzi. Dzięki oferowanym przez FOTOLUSTRA.COM gadżetom eventowym, takim jak peruki, okulary czy śmieszne elementy ubioru, proces robienia zdjęcia staje się wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.

Ekspresowy wydruk zdjęć z fotolustra to kolejny atut, dla którego warto rozważyć jego obecność na swojej imprezie. Goście otrzymują nie tylko zdjęcie do ręki, ale jest im udostępniana także cyfrowa kopia. Dzięki obecności fotolustra na imprezie, goście otrzymują świetną okazję, aby zrobić sobie profesjonalne wspólne zdjęcie, które będą mogli dowolnie personalizować dzięki wybieraniu dowolnych podpisów, obrazków i tła. Taka pamiątka to prawdziwy skarb!

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%