› sport
15:52 / 20.07.2013

Frekwencja dopisała, emocji nie brakowało

Frekwencja dopisała, emocji nie brakowało

W projekcie „Wakacje 2013 z MOSiR-em” rozegrano drugi z otwartych turniejów tenisa stołowego. Tym razem przy stołach stanęło więcej niż poprzednio, bo 25 zawodników i jedna zawodniczka w dwóch kategoriach wiekowych. Rozegrano 45. pełnych emocji pojedynków, po których wszystkich uczestników honorowano słodkimi upominkami.

W kategorii do lat 13 tym razem triumfował drugi w klasyfikacji w pierwszym turnieju Sebastian Stęplewski biorąc skuteczny rewanż na swoim uprzednim pogromcy Aleksandrze Ludwikowskim. Trzeci na finiszu był Daniel Stryjewski. Na 10 miejscu uplasowała się jedynaczka Agnieszka Ponikiewska, która wyprzedziła trzech młodzieżowców.

Kategoria Open zgromadziła między innymi grono stałych uczestników zawodów tenisa stołowego organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sportowy fart sprzyjał w tym dniu Jackowi Świtalskiemu, który wygrał turniej wyprzedzając Janusza Krigera i Łukasza Susło.

Kolejny turniej odbędzie się w środę, 31 lipca, na który już dziś zapraszamy informując, że uczestnictwo jest bezpłatne. Przypominamy, że zapisy do turnieju będą przyjmowane w hali lodowiska Helena od godz. 9.30 do godz. 9.55. Początek zawodów godz. 10.00.

Natomiast wszystkie wyniki pojedynków z drugiego turnieju oraz galeria zdjęć dostępna jest na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR Elbląg

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%