› zapowiedzi
09:59 / 21.12.2015

Funkcjonowanie lodowiska w okresie świąteczno-noworocznym

Funkcjonowanie lodowiska w okresie świąteczno-noworocznym

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w okresie świąteczno-noworocznym zmianie ulegną godziny funkcjonowania krytego lodowiska Helena. Natomiast w święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz święto Trzech Króli, obiekt będzie całkowicie zamknięty.

W najbliższy wtorek i środę (22-23 grudnia) wszystkie zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z obowiązującym harmonogramem. Lodowisko nieco krócej, bo do godz. 14:00, będzie funkcjonowała w Wigilię 24 grudnia. Natomiast pierwszego i drugiego dnia świąt (25-26 grudnia) obiekt będzie całkowicie nieczynny. Miłośnicy zimowych uciech na lodowisko będą mogli powrócić tuż po świętach. Od niedzieli 27 grudnia do czwartku 31 grudnia wszystkie zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z harmonogramem. W Sylwestra (31 grudnia) obiekt czynny będzie do godz. 14:00, a w Nowy Rok (1 stycznia) kryte lodowisko nie będzie funkcjonowało.

Na lód ponownie powrócimy w sobotę 2 stycznia i aż do wtorku 5 stycznia zajęcia na lodowisku odbywać się będą zgodnie z obowiązującym harmonogramem, a dla mieszkańców ponownie udostępniona zostanie ogólnodostępna ślizgawka. Kolejna, ostatnia już przerwa, będzie miała miejsce w środę 6 stycznia w święto Trzech Króli. Tego dnia lodowisko będzie całkowicie nieczynne. Więcej informacji o funkcjonowaniu obiektów oraz szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce kryte lodowisko.

Tekst i fot. MOSiR

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%