› prezentacje
10:30 / 17.04.2013

FURA 13 - Golf II

FURA 13 - Golf II

VW Golf II GTDpojemność 1.6 trubo, rocznik 1989, rodzaj paliwa - diesel, przebieg pojazdu - 299 tyś. Katarzyna posiada auto od marca 2011 roku.

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem:

Moje auto talent do przygód ma wybitny. Psuło się już w wielu miejscach, w tym raz tuż przed oczami zdumionego patrolu policji. Wydarzyło się to jakiś czas temu- wracając z Poznania, będąc na centralnym rondzie w Bydgoszczy, usłyszłam przeraźliwy chrzęst. Auto odmówiło wpółpracy w zakresie zmiany biegów. Po wjechaniu siłą rozpędu na chodnik (akurat pod zakazem postoju), samochód ostatecznie się zatrzymał. W ciężkim szoku i z paniką rozglądam się dookoła- jedynymi osobami w pobliżu była gromadka panów w eleganckich dresach, akurat rozpoczynająca bójkę. Nie mając jednak wyboru zwróciłam się do nich- okazało się, że pojęcie o autach mieli nie byle jakie, gdyż pomoc i diagnoza- uszkodzenie przegubu- okazała się w 100% trafna.  Nie tylko pomogli mi w zlokalizowaniu usteki i ustaleniu planu działania, ale podtrzymali na duchu i rozśmieszali. Jak widać, ludzie w obliczu potrzeby potrafią zachować się wspaniale. A to, że po naprawie i przejechaniu 200km pękł tłumik, to już inna historia...


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. NIE GŁOSUJ - TO AUTO JEST JUŻ W FINALE !!!

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

94
28
oceń tekst 122 głosów 77%

Zdjęcia ilość zdjęć 6