› prezentacje
10:30 / 17.04.2013

FURA 14 - Honda Civic

FURA 14 - Honda Civic

Honda Civic, pojemność 1.4, rocznik 1997, rodzaj paliwa - benzyna, przebieg pojazdu - 236 tyś. Michał posiada auto od 2012 roku

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem: 

Sytuacja, która wydarzyła się na drodze nie koniecznie może być śmieszna dla kierowcy, ale na pewno jest śmieszna dla wszystkich innych osób, a już najbardziej dla kierowcy pewnego TIRa;) Ale zacznijmy od początku, jadąc moją Hondą z otwartym szyberdachem (co jest bardzo istotne w tej historii) jedną z naszych pięknych polskich dróg wyprzedzałem kolumnę TIRów. Podczas wyprzedzania trzeciego i ostatniego zarazem TIRa poczułem, że coś wleciało do samochodu. Jadąc nie zwróciłem na to zbytnio uwagi, ale podczas postoju okazało się, że kierowca tego ostatniego TIRa postanowił sobie z mojej Hondy zrobić skarbonkę, ponieważ rzeczą, która wpadła do samochodu była moneta 50 groszowa. Na koniec pozostaje tylko pytanie czy od tej „darowizny” powinienem zapłacić podatek?;)


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.14 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

22
14
oceń tekst 36 głosów 61%

Zdjęcia ilość zdjęć 7