› prezentacje
10:31 / 17.04.2013

FURA 15 - Mercedes wiśnia

FURA 15 - Mercedes wiśnia

Mercedes Benz W140pojemność 3.5 Turbo, rocznik 1993, rodzaj paliwa - diesel, przebieg pojazdu - 260 tyś. Maciej posiada auto od 2011 roku.

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem: Dam sobie głowę uciąć, że jednym z pierwszych słów zaraz po wykrzyczanym „mama” i „tata”  musiało być słowo „Mercedes”. Kiedy inni płakali w sklepie przed rodzicami błagając o kupno lizaka lub nowej zabawki, ja patrzyłem z zadumą na Mercedesy. Zawsze byłem rozczarowany, gdy pod choinką znajdowałem instrumenty muzyczne, lalki bohaterów z bajek, tylko nie Mercedesa. W szkole chwaliłem się, że jak dorosnę będę miał swoją GWIAZDĘ (inni reagowali na to pukaniem się w głowę, a ja własne marzenia postanowiłem kiedyś zrealizować). W końcu przyszedł czas, że  otrzymałem to, czego tak bardzo pragnąłem, a cała reszta mogła patrzyć i wspominać moje słowa sprzed kilku lat. Jeżdżę autem, którego projekt kosztował ponad miliard dolarów. Dawno temu czytałem gdzieś, że amerykańscy uczeni zbadali dwie grupy menedżerów: jeżdżących Mercedesem i BMW. Znaleźli poważne różnice osobowościowe między reprezentantami tych grup. W skrócie: Mercedes – spokojni, stateczni, zrównoważeni itp. BMW – dynamiczni, energiczni itp. Idealnych kobiet nie ma, ale samochody istnieją skoro mój Mercedes pasuje do mnie w 100 %, dlatego nigdy nie będziemy mieli siebie dość.​


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.15 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

19
12
oceń tekst 31 głosów 61%

Zdjęcia ilość zdjęć 8