› prezentacje
10:39 / 17.04.2013

FURA 19 - Audi A4

FURA 19 - Audi A4

Audi A4, pojemność 1.8 V5, rocznik 1995, rodzaj paliwa - benzyna / gaz, przebieg pojazdu - 169 tyś. Karolina i Maciek posiadają auto od 2012 roku.

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem: Pewnego bardzo deszczowego dnia wracałem z pobliskiej wioski naszym autkiem i zauważyłem na poboczu starszą Panią całą przemokniętą, czekającą na przystanku na autobus. Niewiele myśląc, zatrzymałem się i zabrałem staruszkę.  Od razu poinformowała mnie, gdzie mam ją zawieść, a że spieszyło mi się bardzo, powiedziałem że co najwyżej mogę podrzucić ją na dworzec. Gdy już dojechaliśmy na dworzec kobieta ani myśli wysiadać, a że kobieta, do tego starsza, to wyciągać na siłę nie będę. Pomyślałem, wziąłem telefon, wykręciłem numer do narzeczonej i ze stoickim spokojem zacząłem rozmowę : "No hej Karola, słuchaj wspominałaś mi, że potrzebujecie osób do ćwiczenia w prosektorium? -Trepanacja czaszki? - Tak, to ok, nie długo będę." Starsza Pani szybko zebrała się w sobie, po drodze rzucając jakimiś epitetami. Na prawdę nie wiem, czego się przestraszyła :)

Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.19 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

6
7
oceń tekst 13 głosów 46%

Zdjęcia ilość zdjęć 10