› prezentacje
10:20 / 17.04.2013

FURA 2 - Mercedes

FURA 2 - Mercedes

Mercedes W123/230E, pojemność 2.3, rocznik 1981, rodzaj paliwa - benzyna / gaz, przebieg pojazdu - 262 tyś. Beata posiada auto od 2012 roku

Jestem 32- letnim granatowym ''Mesiem". Pochodzę z Warszawy, moja ''pańcia'' przygarnęła mnie na stałe i osiadłem na Warmii. Na moim lakierze miejscami malowniczo odgryza się rdza. Jestem pięknym beczkowatym KLASYKIEM, z wielką duszą nie pasującą do teraźniejszych "wyspojlerowanych" i ''uskrzydlonych'' pocisków... Dla mojej ''pańci'', to jak szatan- odpalam na raz, ograniczam palenie...- przerzucam się na gaz, nie gubię oleju...-no chyba, że znaczę teren. Nie lubię czerwonych świateł, wiecznych objazdów, chamstwa na trasie i fotoradarów- bo lubię sobie pocisnąć :) Lubię wolność i swobodę, gorące spa na automyjni. Głośną muzą i towarzystwem też nie gardzę- chociaż czasami narzekają na zapadające się fotele :( Mam przytulną chatę, którą dzielę z kumplem'' Trabim''- lubię go, ale gówniarz doczekał się lakieru szybciej niż ja... Pomóżcie zdobyć mi nowy ''GAJEREK'', podrasować "SERDUCHO'', zdobyć odjazdowe ''MOKASYNY'' bym mógł odnaleźć się wśród młodszego towarzystwa. KLIKAJCIE na mnie :) To ja Mesio.


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.2 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

204
7
oceń tekst 211 głosów 97%

Zdjęcia ilość zdjęć 10