› prezentacje
10:44 / 17.04.2013

FURA 27 - Opel Calibra

FURA 27 - Opel Calibra

Opel Calibra, pojemność 2.0, rocznik 1994, rodzaj paliwa - benzyna / gaz, przebieg pojazdu - 270 tyś. Sławek posiada auto od maja 2012 roku.

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem: Krótko po zakupie Calibry, wnuczka poprosiła, abym zabrał ją na przejażdżkę.  Gdy podjechałem pod jej dom, samochód obległa chmara dzieciaków. Wnuczka naopowiadała im, że dziadek przyjedzie po nią wyścigówką. Dzieciaki z zainteresowaniem oglądały samochód ze wszystkich stron. Gdy wysiadałem z auta usłyszałem pytanie, jakie zadał jeden z jej rezolutnych kolegów: - A twój dziadek mówi po polsku, czy tylko po angielsku? Śmiałem się do rozpuku. Mimo swojej pełnoletności, moja Calibra to znakomite auto. A jeśli poddać je liftingowi, to na pewno będzie robiła wrażenie... nie tylko na kilkuletnich dzieciach. 


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.27 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

4
5
oceń tekst 9 głosów 44%

Zdjęcia ilość zdjęć 7