› prezentacje
10:22 / 17.04.2013

FURA 3 - Fiat Ducato

FURA 3 - Fiat Ducato

Fiat Ducato, pojemność 2.5, rocznik 1993, rodzaj paliwa: diesel, przebieg pojazdu - 400 tyś. mateusz posiada auto od 2008 roku

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem: Najśmieszniejsze jest to, że zdecydowaliśmy się go w ogóle kupić. Jak na tamte czasy  i takie auto to kasy poszło dużo, nie mówiąc że do dnia dzisiejszego pakuje się w niego złotówki. Taki już jego urok, po prostu uwielbia jak wydaje się na niego kasę.”ZIELONA Błyskawica” jest na miarę złotego medalu w pokonywaniu prędkości światła– dała tego dowód w drodze do poznania, kedy to podekscytowany widziałem 140 km/h na blacie, a w rzeczywistości okazało się, że było to zaledwie 80 km/h. Mimo wszystko nie żałujemy, że go mamy, bo od kiedy przeszedł kapitalny remont silnika wszystko w nim gra. Dzielnie każdego dnia pokonuje ulice elbląga i wzorowo sprawuje funkcję samochodu dostawczego, tylko mógłby jeszcze przy tym jakoś wyglądać. Apelujemy!!! ZRÓBCIE Wszystko żeby „zielona błyskawica” stała się wizytówką Elbląga.


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.3 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

14
4
oceń tekst 18 głosów 78%

Zdjęcia ilość zdjęć 9