› prezentacje
10:25 / 17.04.2013

FURA 5 - Toyota Corolla

FURA 5 - Toyota Corolla

Toyota Corolla E10, pojemność 1332cm3rocznik 1996, rodzaj paliwa - benzyna / gaz, przebieg pojazdu - 196 tyś. Zbyszek posiada auto od września 2007 roku.

Toyota mym pierwszym i do tej pory jedynym samochodem jest. Sześć lat temu ją kupiłem i tak do tej pory zostawiłem. Gdy przejechać się mam ochotę, odpalam swoją czerwoną Toyotę. Siedemnaście latek ten Japończyk ma, starzeje się trochę wolniej niż ja, lecz jak na swój wiek, bardzo dobrze sprawuje się. Ekonomiczna, zasilana dodatkowo w gaz jest. Dwa lata temu Malwinę poznałem. W Toyocie często sobie randkowaliśmy i tak już razem zostać postanowiliśmy. Jeśli chcesz byśmy byli bardziej szczęśliwi, zagłosuj na Toyotę. Jej „przemiana”  w Metafurozie, będzie dobrym prezentem na ślub nasz, na który niedługo nastanie czas...


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.5 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

45
6
oceń tekst 51 głosów 88%

Zdjęcia ilość zdjęć 7