› prezentacje
10:25 / 17.04.2013

FURA 6 - Daewoo Nexia

FURA 6 - Daewoo Nexia

Daewoo Nexia, pojemność 1.5, rocznik 1997, rodzaj paliwa - benzyna, przebieg pojazdu - 142 tyś. Żaneta posiada auto od 2012 roku

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem: Ciekawostką w moim aucie jest zaskakująca sprawność systemu alarmowego. Pewnego dnia usłyszałam kilka ładnych słów od mieszkańców pewnego osiedla, kiedy to w drodze do pracy, a to ok.. godz. szóstej rano- mój alarm postanowił zarządzić pobudkę. Włączył się podasz jazdy i nie mogłam zrobić nic aby przestał. Pomocy udzielił mi mąż stwierdzając, że jednoznacznie blondynki zdecydowanie nie powinny wsiadać do auta. Należało tylko wcisnąć odpowiedni guzik aby wyłączyć alarm. Mój alarm tez nie sympatycznie odebrała pewna Pani idąca ulica. Zdaża się również, że alarm wydaje krótkie dzwięki - mimo mojej woli oczywiście. Ów pani uznała to za niesmaczne żarty w jej kierunku i potraktowała mnie używając gestu „środkowym palcem„.


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. wyślij SMSaSMS O TREŚCI FURA.6 NA NUMER 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

4
4
oceń tekst 8 głosów 50%

Zdjęcia ilość zdjęć 6