› sport
11:06 / 01.12.2017

Gala Olimpii Elbląg podsumowująca 2017 rok

Gala Olimpii Elbląg podsumowująca 2017 rok

fot. archiwum elblag.net (Bartłomiej Ryś / Konrad Kosacz)

1 grudnia (piątek) na Hali MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135 odbędzie się podsumowanie mijającego roku w wykonaniu wszystkich sekcji Związkowego Klubu Sportowego Olimpii Elbląg. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp bezpłatny.

Ze sportowych podsumowań wspomniany zostanie chociażby ostatni sukces trampkarzy Olimpii Elbląg. Najpierw byli bezkonkurencyjni na Warmii i Mazurach, dzięki czemu mieli okazję rywalizować z powodzeniem o Centralną Ligę Juniorów do lat 15. Na gali będzie okazja poznać młodych piłkarzy, którzy wygrali rywalizację z faworyzowaną Jagiellonią, wśród których znajduje się m.in. Bartosz Mowczyn reprezentant Polski w swojej kategorii wiekowej.

Gala będzie także okazją do poznania także innych sekcji Olimpii. Poznamy zapaśników, którzy w ostatnich miesiącach zdobywali medale m.in. na Turnieju o Puchar Żuław, podczas XXXI Memoriału im. Tadeusza Jaworskiego i Wiesława Tańczyna czy chociażby na międzynarodowym turnieju o Puchar Wójta Gminy Kolbudy. Na spotkaniu nie zabraknie medalistów mistrzostw Polski z sekcji kajakarskiej czyli: Marty Witkowskiej, Magdy Wieliki, Wiktora Zaręby, Józefa Głucha, Przemysława Rojka, Adama Witkowskiego, Igora Komorowskiego oraz Gabriela Gładykowskiego.

Wstęp wolny.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%