› bieżące
15:49 / 15.04.2013

Gdańsk zaprasza Elbląg do siebie. Będzie akcja promocyjna

Gdańsk zaprasza Elbląg do siebie. Będzie akcja promocyjna

Już w najbliższy weekend 20 - 21 kwietnia (sobota, niedziela) na Starym Mieście w Elblągu będzie gościł Gdańsk i zapraszał mieszkańców Elbląga do Gdańska.

Akcja promocyjna w Elblągu to już drugi event organizowany przez GOT w ramach cyklu promocyjnego w 4 miastach w Polsce (Toruń, Elbląg, Olsztyn, Bydgoszcz). Głównym celem akcji jest przede wszystkim zainteresowanie Gdańskiem, ukazanie jego walorów i atrakcji a tym samym zaproszenie do naszego miasta. Pierwszy event w Toruniu spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony torunian jak i mediów, co jeszcze bardziej skłania organizatorów do kontynuowania promocji.

- Termin akcji promocyjnej został celowy wybrany na weekend 20 – 21 kwietnia, gdyż właśnie w tych dniach Elbląg organizuje „Weekend za pól ceny”, dzięki czemu liczymy na dużą frekwencję mieszkańców Elbląga na Starym Mieście – mówi Izabela Koch, koordynator akcji promocyjnej.

Przez cały weekend od rana do późnego popołudnia gdańskie hostessy, będą przemierzać Stare Miasto w Elblągu i zachęcać do pobrania aplikacji gdansk4u MOBILE – bezpłatnego przewodnika turystycznego po Gdańsku. Każde pobranie aplikacji zostanie wymienione na kartę turysty, z której turyści będą mogli skorzystać w Gdańsku. Dodatkowo hostessy będą informować o atrakcjach, miejscach i wydarzeniach w Gdańsku zachęcając do przyjazdu.

Każdy uczestnik akcji promocyjnej będzie mógł wygrać ciekawe nagrody przygotowane przez branże turystyczną i organizatora. Dodatkowo Gdańska Organizacja Turystyczna przy współpracy punktu informacji w Elblągu przygotuje „gdańskie stoisko”, na którym Elblążanie będą mogli pobrać i zapoznać się z materiałami promocyjnymi członków GOT oraz bezpłatnymi przewodnikami o Gdańsku.

6
1
oceń tekst 7 głosów 86%