› zapowiedzi
11:20 / 13.03.2013

Giełda Muzyczna po raz pierwszy w Elblągu, już w najbliższą niedzielę

Giełda Muzyczna po raz pierwszy w Elblągu, już w najbliższą niedzielę

fot. Mjazzga

Już w niedzielę w Muzeum Archeologiczno - Historycznym w Elblągu odbędzie się Giełda Staroci połączona tym razem z kiermaszem świątecznym. Oprócz tego w Elbągu pojawia się nowa propozycja tym razem dla kolekcjonerów muzykaliów. Giełda w muzeum odbędzie się w godzinach 9-13, zaś giełda muzyczna od godziny 16.

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest tak naprawdę jeden czytelnik, który wielokrotnie w komentarzach dotyczących koncertów w klubie Mjazzga lobbował na rzecz stworzenia takiej imprezy. Podobne spotkania kolekcjonerów odbywają się w jednym z gdyńskich klubów. Za ciosem poszedł właściciel elbląskiego klubu, który dla świętego spokoju powiedział : - Dlaczego nie?

Dzięki temu już w najbliższą niedzielę w Klubie Mjazzga przy ulicy Kowalskiej odbędzie się pierwsza Giełda Muzyczna. Planowane jest, aby odbywała się ona w każdą drugą niedzielę miesiąca tak długo, jak będą chętni. Na giełdzie kupić, sprzedać lub wymienić można będzie wszelkie dobra muzyczne, począwszy od winyli, CDków, kaset, szpul, filmów muzycznych, a skończywszy na zine'ach, naszywkach, znaczkach itp., z wyłączeniem sprzętów grających.

Ze strony właściciela obiektu, Wojtka Minkiewicza, jest także prośba o wcześniejszy kontakt mailowy na adres: mjazzga@mjazzga.pl, aby lepiej móc przygotować salę i stoiska.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 1